Category

Jakie są rodzaje mikrosilników protetycznych? dentalzz.pl

Niestety każdy z nas nie raz już był i pewnie jeszcze nie raz będzie musiał udać się na wizytę do dentysty. Nie jest to niestety nic przyjemnego. Co więcej taka konieczność kojarzy nam się głównie z ogromnym bólem przez co najczęściej odkładamy kolejną, konieczną wizytę w tym gabinecie. Jednak nie możemy od czego uciekać w nieskończoność. Pewnego razu ból zęba będzie nie do zniesienia a to będzie oznaczało konieczność odwiedzenia gabinetu dentystycznego. A wtedy niestety nie można już nawet myśleć o bezbolesnej wizycie dentystycznej mimo szczerych chęci dentysty. Jeśli zaniedbamy nasze zęby to z pewnością skończy się to dla nas tragicznie w skutkach.

YJD-600 Potężna moc bezszczotkowy mikrosilnik dentystyczny 50000 obr./min

Czym jest właściwie mikrosilnik protetyczny, czyli jedno z niezbędnych narzędzi protetycznych?
W gabinetach dentystycznych zawsze spotkamy się z ogromną ilością różnego rodzaju narzędzi zarówno stomatologicznych, jak i protetycznych. Są one oczywiście niezbędnym elementem wyposażenia takiego gabinetu. A dlaczego? Ponieważ umożliwiają one pracę właśnie w tym zawodzie. Jednym z takich niezbędnych przedmiotów jest na przykład mikrosilnik protetyczny. Czym on właściwie jest? Już to tłumaczymy. Mianowicie jest to niezbędny element wyposażenia każdej pracowni protetycznej. Dlaczego? Ponieważ jest to podstawowy przyrząd podczas wykonywania wszelkich prac w gabinecie. Jakie cechy powinien posiadać najlepszej jakości mikrosilnik stomatologiczne. Przede wszystkim powinien być solidnie wykonany.

Elektryczna bezszczotkowa dentystyczna mikrosilnikowa polerka laboratoryjna E-TYPE 35 000 obr./min

Jakie są rodzaje mikrosilników protetycznych?
Jak już wspominaliśmy mikrosilnik protetyczny to bardzo ważne i wręcz niezbędne narzędzie w każdej pracowni protetycznej, jak i gabinecie. Jego doskonała precyzja produkcji na przykład protez zagwarantowana jest jego ręcznym użyciem. W momencie, kiedy nie wykonuje za nas pewnych czynności maszyna to w większym stopniu możemy starać się zadbać o nawet najdrobniejszy szczegół dokładnego wykonania i wykończenia produktu. Takie możliwości daje właśnie mikrosilnik protetyczny. Można podzielić go na dwie wersje, które znacząco różnią się od siebie. To, na który rodzaj się zdecydujemy zależy od używanych przez nas prostnic.


Poprzednia strona:Jaką lampę polimeryzacyjną stomatologiczną wybrać?
Dodaj opinię Imię lub pseudonym:


Twój email:


Twoja opinia:
Gwiazdki ocena:

brak recenzji